Salon kosmetyczny stare babice

Zabiegi pielęgnacyjne

Salon urody - Pretty Woman

Zabiegi pielęgnacyjne

Manicure

MANICURE - nie od dziś wiadomo, że piękne i zadbane dłonie to nasza wizytówka. Warto poświęcić te kilka chwil, aby nasze paznokcie wzmocniły się i nabrały blasku, Jeśli marzysz o modnej stylizacji paznokci – nie wahaj się i przyjdź do nas. Wykonujemy manicure hybrydowy, odżywczy manicure japoński, manicure klasyczny i manicure męski.

Pedicure

PEDICURE to zabieg pielęgnacyjny obejmujący swym zakresem stopy. Polega na kąpieli stóp w soli, usunięciu starego lakieru, skróceniu paznokci i usunięciu nadmiaru zrogowaciałego naskórka. W zależności od wskazań i życzenia klienta wykonujemy tę ostatnią czynność frezarką. W końcowej fazie robimy krótki masaż i malowanie paznokci.

Stylizacja paznokci żelem

PAZNOKCIE ŻELOWE obok manicure hybrydowego, to jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod przedłużania paznokci. Paznokcie żelowe to idealny manicure dla kobiet z łamliwą i kruchą płytką. Żel w przeciwieństwie do lakieru nie ściera się ani nie odpryskuje co pozwala utrzymać długotrwały efekt zadbanych paznokci.

Stylizacja rzęs

STYLIZACJA RZĘS - podstawowym argumentem przemawiającym za stylizacją rzęs jest możliwość podkreślenia własnej urody. Długie, gęste i powabne rzęsy oraz odpowiednio wyregulowane brwi, stanowią obecnie standard, który Państwu zapewniamy. Za pomocą nieinwazyjnych działań możliwa jest zatem pełna profesjonalna metamorfoza.

Depilacja woskiem

DEPILACJA WOSKIEM jest jedną z najskuteczniejszych metod na pozbycie się zbędnego owłosienia. Wiele innych sposobów depilacji jest mniej skutecznych, ponieważ usuwają one włos tylko z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki włosa. Usunięcie owłosienia razem z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz cieńsze i rzadsze.

Makijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY to alternatywa dla codziennego rytuału związanego z czasochłonnym malowaniem się. Od tego momentu strach przed starciem makijażu skutkującym ciemnymi smugami na twarzy może pójść w zapomnienie. Makijaż ten zapewnia wygodę i podkreśla piękno, wyglądając tym samym estetycznie i naturalnie.

Makijaż okolicznościowy

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY jest rodzajem makijażu, który wykonywany jest specjalnie na daną okazje w zależności od potrzeb klienta. Jest to jeden z bardziej wymagających makijaży scenicznych, który charakteryzuje się mocnym podkreśleniem oczu i ust. Wykonujemy w oparciu o analizę kolorystyczną, po wcześniejszym wysłuchaniu oczekiwań klientki.

Przekłuwanie uszu

PRZEKłUWANIE USZU wykonywane jest przy użyciu specjalnego pistoletu ułatwiającego symetryczne przekłucie. Kosmetolog dezynfekuje płatki uszu i zaznacza antybakteryjnym pisakiem miejsca wkłucia kolczyka, tak by były one idealnie symetryczne. Następnie do pistoletu wprowadzamy kolczyki, po czym następuje szybkie przekłucie ucha.

Henna brwi i rzęs

HENNA PUDROWA to innowacja na rynku kosmetycznym. Stanowi alternatywę dla makijażu permanentnego. Efekt na skórze i włoskach utrzymuje się dłużej w porównaniu do tradycyjnej henny i gwarantuje lepsze pokrycie siwych brwi. Jeśli zależy Ci na naturalnym wyglądzie i idealnym kształcie brwi, to henna pudrowa będzie świetnym wyborem.

Zabiegi parafinowe

ZABIEGI PARAFINOWE potrafią czynić cuda. Parafina nałożona na dłonie z wykorzystaniem ampułki lub produktu pielęgnującego sprawia ze znikają drobne zmarszczki, przebarwienia, a skóra jest idealnie nawilżona i gładka w dotyku. Zabieg parafinowy stóp jest zabiegiem odżywczym, który ma za zadanie przywrócić naszym stopom zdrowy wygląd.

Masaże

Celem MASAŻU np. relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. Masaż relaksacyjny to wyśmienita forma rozładowania nagromadzonych w mięśniach napięć, powstałych w wyniku codziennego stresu. Są stosowane na różne partie ciała. Odprężają, sprzyjają lepszemu ukrwieniu i doskonale nawilżają skórę.