Salon kosmetyczny stare babice

Strefa męska

Salon urody - Pretty Woman

Strefa męska

Manicure

MANICURE - nie od dziś wiadomo, że piękne i zadbane dłonie to również wizytówka mężczyzn. Coraz więcej Panów chętnie odwiedza salony urody, pozwalając sobie na odpowiednią pielęgnację swoich dłoni. Warto poświęcić te kilka chwil, aby nasze paznokcie wzmocniły się i nabrały blasku. Panom polecamy odżywczy manicure japoński i manicure męski.

Pedicure

PEDICURE to zabieg pielęgnacyjny obejmujący swym zakresem stopy. Polega na zmiękczającej kąpieli stóp w soli, skróceniu paznokci i usunięciu nadmiaru zrogowaciałego naskórka. W zależności od wskazań i życzenia klienta wykonujemy tę ostatnią czynność frezarką. W końcowej fazie robimy krótki masaż i wsmarowujemy w stopy nawilżający balsam.

Zabiegi kosmetyczne

Panowie z powodzeniem mogą skorzystać z dokładnie tej samej oferty, którą kierujemy do Pań. Oferta koncentruje się na profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy (zabiegi odmładzające, rewitalizujące, oczyszczające) jak i ciała, w tym modelowanie, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, czy depilacja całego ciała.

Zabiegi liftingujące

W obecnych czasach mężczyźni coraz częściej myślą o swoim zdrowiu, higienie i estetyce. Rynek kosmetyczny oferuje panom specjalnie opracowane kosmetyki i ZABIEGI LIFTINGUJĄCE. Opadający owal twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, luźny podbródek, zwiotczenie policzków to oznaki starzenia, z którymi można uporać się za pomocą wysokiej klasy urządzeń medycznych.

Fryzjerstwo

Wbrew pozorom istnieje wiele rodzajów MĘSKICH FRYZUR i rodzajów strzyżenia włosów. Panowie coraz większą wagę przywiązują do swoich stylizacji i wyglądu. Męska część społeczeństwa nie koniecznie zdaje sobie sprawę jakie style i możliwości strzyżenia ma do wyboru… Barber dobierając fryzurę bierze wiele czynników pod uwagę, łączy wiele stylów, od klasycznych po nowoczesne.

Depilacja

DEPILACJA WOSKIEM jest jedną z najskuteczniejszych metod na pozbycie się zbędnego owłosienia. Wiele innych sposobów depilacji jest mniej skutecznych, ponieważ usuwają one włos tylko z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki włosa. Usunięcie owłosienia razem z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz cieńsze i rzadsze.

Redukcja tkanki tłuszczowej

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ to zabieg, w trakcie którego do tkanki tłuszczowej podaje się substancję o właściwościach lipolitycznych, która rozpuszcza komórki tłuszczowe, wydalane następnie dzięki pracy nerek oczyszczających organizm. Lipoliza iniekcyjna przynosi pozytywne i długotrwałe skutki w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej