Salon kosmetyczny stare babice

Poznajmy się

Salon urody - Pretty Woman

Zadbaj o najważniejszą osobę - siebie!

Pretty Woman – salon urody – to niezwykłe miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. Nasz profesjonalny zespół, to grupa doświadczonych w swoim zawodzie kobiet, która zadba o Ciebie i Twoje potrzeby. Nasze doświadczenie gwarantuje wykonanie wszystkich zabiegów na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen. 
 
Z nami zrealizujesz bezgotówkowo dowolny zabieg i wygodnie rozłożysz spłatę na raty.
 
Pozwól sobie na luksus, relaks i chwilę dla samego siebie! Serdecznie zapraszamy do zapisów! 
0 %
Zadowolonych klientów
0 +
Dostępnych usług
0 +
Przeprowadzonych zabiegów

Salon urody - Pretty Woman

Doświadczenie, jakość i wyjątkowa atmosfera!

Miejsce to powstało z myślą o wszystkich osobach ceniących sobie zadbany wygląd, zdrowie, piękno i wygodę. Każdy klient jest wyjątkowy i bardzo ważny dlatego staramy się podchodzić indywidualnie do każdej osoby, która zdecydowała się skorzystać z usług w naszym salonie. 

W przyjaznej i miłej atmosferze oferujemy pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych twarzy, ciała, dłoni i stóp oraz włosów. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, gwarantuje wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą kosmetyczki z wieloletnim doświadczeniem.

Dbając o dobro naszych klientów zachowujemy pełne zasady higieny i bezpieczeństwa, pracując przy tym na najlepszych sprzętach i kosmetykach wyłącznie sprawdzonych przez nas firm!

Odwiedź nasz salon już dzisiaj i odważ się zadbać o swoje piękno!

Opinie naszych klientów

Możemy powiedzieć o swoim salonie wiele dobrego! Ale najważniejsze dla nas jest to, jak mówią o nas nasi klienci. Zapraszamy do przeczytania opinii!