Salon kosmetyczny stare babice

Usługi

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie

W Pretty Woman zadbamy w indywidualny sposób o każdego  klienta. Poczynając od takich zabiegów jak popularny manicure czy pedicure, poprzez depilację, stylizację brwi i rzęs, makijaże okolicznościowe, a kończąc na relaksującym masażu całego ciała.

W naszym salonie klienci mogą pozwolić sobie na luksus, relaks i przyjazną atmosferę. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych, przeznaczonych do ciała i twarzy. Wszystkie z nich wykonywane są w bezpieczny sposób przez wykwalifikowane osoby.

Fryzjerstwo, stylizacja fryzur, strzyżenie damskie, męskie, koloryzacje jednowymiarowe oraz koloryzacje wielowymiarowe typu ombre, sombre, flamboyafe, refleksy wykonujemy wykorzystując produkty najwyższej jakości. W salonie Pretty Woman nie ma ograniczeń!

W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn chętnie i regularnie odwiedza salony urody. Niech nie zmyli Was nazwa! Pretty Woman jest również nastawiony na zabiegi dla Panów. Przekonaj się sam i zadbaj razem z nami o swoje włosy, cerę, paznokcie jak i o całe ciało!

Salon urody - Pretty Woman

Zapisz się na wizytę już dzisiaj!

Skorzystaj z naszych zabiegów i poczuj się młodziej!