Salon kosmetyczny stare babice

Fryzjerstwo

Salon urody - Pretty Woman

Fryzjerstwo damskie i męskie

Stylizacje fryzur

Wachlarz STYLIZACJI w naszym salonie jest bardzo szeroki, dzięki temu każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Wybór uczesania zależny jest od rodzaju włosów, a także od kształtu twarzy jaki posiadamy. Warto więc wybrać się do nas, aby to profesjonalista dobrał nam odpowiednią stylizację, gdyż jej wybór nie jest tak prosty jakby mogło się to wydawać.

Strzyżenie damskie

STRZYŻENIE DAMSKIE jest jedną z najpopularniejszych usług w salonach fryzjerskich. Panie wykonują je zazwyczaj kilka razy w roku. To istotne, ponieważ regularnie podcinane włosy są wzmocnione, a w dodatku lepiej się układają. Najczęściej fryzjer układa włosy w sposób naturalny, ale na życzenie klientki, może zakończyć całość fryzurą okolicznościową.

Strzyżenie męskie

Wbrew pozorom istnieje wiele rodzajów MĘSKICH FRYZUR i rodzajów strzyżenia włosów. Panowie coraz większą wagę przywiązują do swoich stylizacji i wyglądu. Chociaż strzyżenie klasyczne nadal cieszy się ogromnym powodzeniem, styl ten jest tylko lekko modyfikowany. Przez to pojawia się coraz więcej technik i nowe rodzaje strzyżeń męskich.

Fryzury okolicznościowe

Jednym z najczęstszych powodów poszukiwania przez kobiety pomysłów na stylową i modną FRYZURĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ, jest impreza lub spotkanie okolicznościowe, jak wesele, sylwester, studniówka, bankiet czy komunia. U nas dobierzesz fryzurę, która będzie odpowiednia do Twojego kształtu twarzy i będzie idealnie współgrała z Twoją kreacją.

Koloryzacje jednowymiarowe

Nasz salon wyróżnia również tradycja. Chociaż wydawać by się mogło, że KOLORYZACJA JEDNOWYMIAROWE już dawno poszły w zapomnienie, wciąż są one na tyle popularne i pożądane, że wybiera je wiele naszych klientek. Jeśli nie interesują Cię koloryzacje wielowymiarowe - postaw na klasykę, która wcale nie musi być nudna!

Ombre

Jeśli lubisz błyszczeć i wyróżniać się w tłumie OMBRE zdecydowanie jest dla Ciebie. Ciemniejsze od nasady głowy włosy przechodzą w jaśniejsze tonacje, aż do wyraźnego blondu. Fryzura ombre odznacza się bardzo wyraźnymi przejściami pomiędzy kolorami. Włosy ombre już od kilku lat utrzymują się na arenie najmodniejszych damskich fryzur. 

Sombre

SOMBRE jest metodą koloryzacji mniej wyrazistą, bardziej subtelną niż ombre. Rozjaśniane pasemek zaczyna się blisko skóry głowy, dzięki czemu efekt jest dużo bardziej naturalny. Sombre daje efekt włosów Sombre to łagodniejsza forma ombre (soft ombre) co oznacza rozjaśnianie włosów łagodniej i bez przyciemnianie ich u nasady.

Flamboyage

FLAMBOYAGE jest to technika stająca się hitem w koloryzacji. Efekt jest podobny jak do sombre. Różni się sposobem nakładania farby. Dzięki tej technice odrosty nie tak bardzo rzucają się w oczy, nie ma także widocznych pasemek. Flamboyage daje efekt 3D w koloryzacji wraz z efektem pojaśnienia włosów słońcem.

Refleksy

REFLEKSY to nowoczesna wersja znanych niegdyś balejaży. To zdecydowanie lżejsze połączenie naturalnego koloru włosów z jaśniejszymi odcieniami. Usługa dedykowana jest dla włosów naturalnych, farbowanych lub wcześniej rozjaśnianych dowolną techniką. Fryzura stanie się odświeżona i będzie wyglądać niezwykle naturalnie.